Versmondó verseny – Petőfi 200

Versmondó – 2023 – szöveggyűjtemény

Versmondó – 2023 – sorrend

Iskolánkban közel másfél évtizedes hagyománya van annak, hogy a magyar költészet napja alkalmából versmondó versenyt szervezünk. Hosszú évek óta ezt intézményünk négy tagintézménye közötti megmérettetéssé bővítettük. Idén 28 gyermek készült egy-egy szabadon választott Petőfi verssel. Rendkívül színvonalas, színes délután van mögöttünk. Köszönjük a versenyzőknek, és felkészítő tanáraiknak, hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel!

A helyezettek:

5-6. évfolyam

  1. Diák Gréta Kata (Ilk)
  2. Berta Lara (Anarcs)
  3. Huszti Titanilla (Tornyospálca)

különdíj: Szabó Mátyás (Anarcs)

7-8. évfolyam

  1. Haga Krisztián (Mezőladány)
  2. Jóni Boglárka (Ilk)
  3. Baráti Dorka (Ilk)

különdíj: Erdei Linda (Tornyospálca), Matolcsi Amanda (Ilk), Molnár Szabolcs (Anarcs), Szabó Eszter (Ilk), Tóth Kata (Anarcs)

Vélemény, hozzászólás?