Tájékozódási futás

A Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola névadójuk előtt tisztelegve 2018. április 16-án került megrendezésre a „Váci-hét” keretében megrendezett tájékozódási futás.
A versenyre nem csak gyakorlott tájfutók, hanem a sportággal megismerkedni vágyó tanulók is jelentkezhetnek. A verseny résztvevői: III. és IV.korcsoportos fiúk és lányok versenyezhettek. Az előkészítő munkák után a verseny napján a tájékozódási szakosztály felnőtt tagja segített a verseny megrendezésében, a gyerekeknek csak annyi volt a feladatuk, hogy hibapont nélkül végigmenjenek a pályájukon.

Az iskolánkat

  • Baráth Péter,
  • Algács Attila,
  • Szűcs László 8.osztályos tanulók képviselték.

Iskolánk csapata csapatversenyben II. helyezést ért el.
Baráth Péter egyéni tájékozódó versenyszám III. helyezést ért el a IV. korcsoportban.

Felkészítő: Tóth Ottó

Vélemény, hozzászólás?