I. hely a Járási Katasztrófavédelmi Versenyen

Vásárosnaményban 2019.04.12-én került sor a járás általános iskolai, valamint a Fehérgyarmati Katasztrófavédelmi Kirendeltség három járásának középiskolás csapatai versenyére.
A versenyre az illetékességi területhez tartozó iskolákból 4 középiskola valamint a vásárosnaményi  járás  9 általános iskolai csapata  nevezett.  A versenyen tizenhárom elméleti és gyakorlati feladattal nehezített állomást kellett leküzdenie a versenyzőknek.
Az általános iskolák közötti küzdelemben az ilki Bethlen Gábor Általános Iskola győzött, aki egyben a FETIVIZIG különdíjában is részesült.
A díjakat Filep Sándor Vásárosnamény Város polgármestere, Tóth Attila r.alezredes, kapitányság vezető valamint Dr. Nóta József tű. alezredes mb. kirendeltségvezető adták át.

A kategóriák győztesei a megyei versenyen folytatják a felmenő rendszerű katasztrófavédelmi versenyt 2019. április 16-án, Nyíregyházán.

Csapat tagjai: Balogh Péter, Mona József, Zsigó János, Algács Ernő

Felkészítő: Tóth Ottó