Iskolai gyermeknap 2023.

A gyermeknap a világ számos országában ünnepnap. A nemzetközileg elfogadott gyermeknap május utolsó vasárnapja. Ebből az alkalomból szervezte meg iskolánk Diákönkormányzata május 25.-én, immár sokadik alkalommal a gyermeknapi rendezvényét, amely a sok színes program kíséretében ismét kellemes hangulatban telt. Gyerekzsivajjal, zenével, jókedvvel telt meg az iskola egész területe. Az ünnepeltek, a gyerekek több programból választhattak, élményeket szerezhettek, vidáman tölthették az iskolai Gyermeknapot.

A felső tagozatos diákok iskolai osztály focival kezdték a napot, majd az alsósokkal párhuzamban aszfaltrajzot készítettek. A jeles alkalmon nagy sikert aratott az arcfestés, az ugrálóvár és a pónilovaglás.

A nap zárásaként a DÖK minden résztvevő részére jégkrémet biztosított.

Ezúttal megragadom az alkalmat és megköszönöm a Polgármester Úrnak, az Ilki Aprók Háza Óvoda és Konyha munkatársainak az adományozott finomságot, a hamburgert. Polgármester Úrnak külön köszönöm az ugrálóvár és a pónilovaglás megszervezésében és finanszírozásában nyújtott segítő kezet.

Iskolánk DÖK segítő tanáraként köszönetem szeretném kifejezni kollégáimnak a lebonyolításban végzett munkájukért.

 

Szatmári Erika

DÖK segítő tanár

Vélemény, hozzászólás?