Húsvéti projekt

2018. 03.23-án az alsós munkaközösség szervezésében húsvéti projekt formájában kezdtünk ráhangolódni a közelgő ünnepre.

Elsőként e témában rajzversenyt rendeztünk az 1-4. osztály tanulói körében. Osztályonként 5 alkotás került ki az iskola faliújságára, melyekre minden kisiskolás – és nevelőik – szavazott.
Pénteken kora délután a megnyitó és a csapatalakítás után izgalmas tojáskeresés kezdődött, majd ezt követte egy ünneppel kapcsolatos prezentáció megtekintése. Az itt szerzett ismeretek alapján totót töltött ki a 4 csapat. Ezután a tornaterembe vonultunk, ahol kezdetét vette a sportverseny a nyuszik, bárányok, csibék és hímes tojások csapatai között. A nap végén sor került az eredményhirdetésre. Megkapták jutalmaikat a rajzverseny helyezettjei és a sportverseny győztesei. Senki nem távozott üres kézzel, s nebulóink véleménye alapján egy jól sikerült, vidámságban, mókában, kacagásban bővölködő délutánt tudhattunk magunk mögött.

Vélemény, hozzászólás?