Családok éve – Erzsébet-karácsony

Az Erzsébet-karácsony 2018-ban a Családok éve programsorozat részeként valósul meg Budapesten, ahová az ország minden pontjáról érkeznek majd diákok.

CSALÁDI ERZSÉBET KARÁCSONY – rendezvényt szervez a Papp László Budapest Sportarénában 2018. december 20-án 18.00 órai kezdettel.

A Családok éve – Erzsébet-karácsony programterve:

17.00-18.00 A nézőtér megnyitása, ültetés (zene: Bozsódi Vonósnégyes)

18.00 MEGNYITÓ (nyitó film)

18.03 Köszöntők

18.15 Koncert

• Komolyzene gyerekcipőben – Közreműködők: Kelemen Barnabás és Kokas Katalin és gyermekeik
  • Komoly zenészcsalád – Közreműködők: Bogányi Gergely (zongora), Bogányi Tibor (cselló), Bogányi Bence (fagott), Bogányi Bernadett (fuvola)
  • Versbe illő család – Közreműködők: Gryllus Vilmos, Gryllus Dániel, Gryllus Dorka, Gryllus Soma
  • Családi hagyományok – Közreműködők: Vujicsics Együttes és a Zsuráfszky Család
  • Nagy családi örömzenélés – Közreműködők: Parno Graszt, Boban Markovic Orkestar (Boban és Marko Markovic)
  • Családi barátok, baráti családok – Közreműködők: Malek Miklós és Malek Andrea, Wolf Péter és Wolf Kati, valamint a 200 éves Eötvös Cirkusz dinasztia tagjai
  • Testvéri szeretet – Közreműködők: Tóth Vera és Tóth Gabi
  • Karácsony, a család ünnepe – Közreműködők: Bolyki Brothers Énekegyüttes

20.15 FINÁLÉ a Cantemus Kóruscsalád és a koncerten közreműködő valamennyi zenész család és a közönség részvételével.

Iskolánk napi programja:

07:30 – Gyülekező az iskola aulájában (Hideg élelmiszercsomag átvétele)

08:00 – Indulás Budapestre

13:00 – 16:00 – Látogatás a Csodák palotájában (kiállítás megtekintése, interaktív játékok kipróbálása, 5D mozi)

17:00 – 20:30 – Erzsébet karácsony program megtekintése

20:30 – Indulás haza