Karácsonyi játszóház a felső tagozatban

Iskolánkban már hagyomány, hogy decemberben a téli szünet előtt a felső tagozatosoknak egy délután a karácsony jegyében telik.
Ebben a tanévben december 17-én tartottuk a karácsonyi játszóházat, melynek keretében két program közül választhattak a tanulók. A tornateremben osztályok közötti focimérkőzések zajlottak Szilvási Roland tanár úr vezetésével. A sorrend a következőképpen alakult: 7. osztály, 6. osztály, 5. osztály, 8. osztály.
A természettudományi tanteremben Dr. Nagyné Baráth Enikő tanárnő és Jónás Ferenc tanár úr vezetésével kézműves foglalkozáson vehettek részt a diákok. Készítettek karácsonyi témájú hűtőmágnest, mécsestartót, gyöngyökből karácsonyfadíszt, illetve zokniból hóembert. Az elkészült műveket haza is vihették a gyermekek.

Vélemény, hozzászólás?