Mikulás napi mulatság iskolánkban

Hagyományainkhoz híven az idén is megrendezésre került a Mikulás nap az alsó tagozatos tanulóink részére. Az alkalom december 5-én délután egy PPT-vel kezdődött, majd egy rövid mesefilm vetítésével folytatódott, amely a Mikulás történetét, eredetét mutatta be a gyerekeknek. Ezt követte a keresztrejtvény kitöltése, amelyhez az elhangzott információkat kellett felhasználni. A Mikulás nap a tornateremben folytatódott egy sportvetélkedő keretében. Bemelegítésként táncoltak a Mikulással. Majd csapatokat alkotva egymás ellen versenyezve, a különböző akadálypályákon, mutatták meg rátermettségüket.

Szerepelt a feladatok között:

  • Mikulás zsák cipelés
  • Szánhúzás
  • Síelés párban
  • Alagúton átjutás
  • Dió átszállítása kanálban
  • Rénszarvas vágta
  • Puzzle kirakása

A verseny végén, az eredményhirdetés után a résztvevők jutalmat kaptak.

A Mikulás napi program szeretetvendégséggel fejeződött be.

Vélemény, hozzászólás?