A magyar költészet napja – versmondó verseny

Kétévnyi kényszerű kihagyás után idén újra megrendeztük a régi hagyományokkal rendelkező versmondó versenyünket, melyre április 11-én, a magyar költészet napján került sor. Iskolánk tagintézményei 20 tanulóval és felkészítő tanáraikkal érkeztek. Ebben az évben Vajda János költő halálának 125. évfordulójára emlékeztünk, az ő versei adták a verseny tematikáját. A megmérettetést vállaló tanulók szöveghűsége és művészi előadásmódja is kiemelkedő volt, mindenkit dicséret illet ezért.

Szeretnénk külön kiemelni azokat az ilki versenyzőket, akik helyezést értek el!

Az 5-6. osztályos korcsoport:

Hódos Abigél – I. helyezés

Jóni Boglárka – III. helyezés

A 7-8. osztályos korcsoport:

Algács Anna – különdíj

Balogh Emília – különdíj

Baráti Dorka – különdíj

Vélemény, hozzászólás?