Útravalós Élménynap Mátészalkán

Az Útravaló Ösztöndíjprogram keretében, intézményünk 10 fő ösztöndíjas diákja és mentoraik 2019.május 14-én, Mátészalkán, Útravaló Élménynapon vettek részt.

A rendezvény célja, hogy élményt adó, szórakoztató programok révén mind a tanulók, mind a mentorok jobban megismerhessék egymást és ezáltal erősítsék az egymás közötti együttműködést.

A regisztráció és az ajándék tornazsák, illetve tízórai átvételét követően egy 8 állomásos csapatversenyen vettünk részt, mely az egészség- és környezettudatosság jegyében zajlott. A feladatok végrehajtása során próbára tehettük leleményességünket, ügyességünket, erőnket,
kitartásunkat. Közben a Romano Glaszo zenekar gondoskodott a zenei aláfestésről. Az állomások teljesítése után, míg vártunk az ebédre, gyermekeink a Ninja versenypályán mérhették össze erejüket, gyorsaságukat. Elmondásuk szerint bár majdnem minden állomáson élvezték a feladatokat, de legjobban a Ninja pálya tetszett nekik.

Összességében egy vidám, tartalmas napot töltöttünk együtt.

Vélemény, hozzászólás?